🥇 Top 15 van vorige week week 44 · en hun materiaal
2 van de 36 deze week geklasseerde rijders rijden met een transponder zonder categorie.
Week 44 van maandag 26 tot zondag 1 november 2026 · het klassement van de laatste voltooide week. Het materiaal wordt door de rijders opgegeven via Mijn garage.
| Rijder | Ptn | Chassis | Categorie | Motor | Accu | Regelaar (ESC) | Banden voor | Banden achter | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Christophe DUPUIS3 rondes: 64,16s · gem 21,39s |
25PTN | Willspeed Fast Fox
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T | 13,5T
|
5000 mah 138C
|
Oxide
|
102 médium
|
201 médium
|
| 2 | Laurent LIEVRE3 rondes: 64,90s · gem 21,63s |
22PTN | R1
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T | 13,5T
|
5000
|
Oxyde
|
Carpet medium av et astro soft ar
|
Carpet medium av et astro soft ar
|
| 3 | Anthony LION3 rondes: 65,65s · gem 21,88s |
20PTN | Pr 10 R
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T | 13,5T
|
5000
|
Oxyde
|
Jaune splinter
|
|
| 4 | Tony MASCLET3 rondes: 65,69s · gem 21,90s |
18PTN | XB2 2026
|
Off-road 1/102WD Mod | 8,5T
|
4400
|
CTX-10RS 220A
|
101A Medium
|
201
|
| 5 | Gregory GALAN3 rondes: 66,71s · gem 22,24s |
16PTN | 22x ac
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T | 13,5T
|
5000
|
|
|
|
| 6 | Benjamin FLANDERINCK3 rondes: 66,96s · gem 22,32s |
14PTN | Xb2 2026
|
Off-road 1/102WD Mod | 7,5T
|
4600 LCG mod
|
Xr 10 pro G3
|
Av splinter jaune/ AR mezzo jaune
|
Medium
|
| 7 | Eliot GALAND3 rondes: 67,32s · gem 22,44s |
12PTN | B7
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T | 13,5T
|
4800 amp 140c
|
160amp
|
|
|
| 8 | Grégory DUFOUR3 rondes: 67,42s · gem 22,47s |
10PTN | B10r
|
Off-road 1/102WD Mod | 5,5T
|
2s shorty 4900
|
CTX-10RS
|
Mezzo jaune
|
Mezzo jaune
|
| 9 | Arthur FACHE3 rondes: 68,27s · gem 22,76s |
9PTN | B10R
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T | 13,5T
|
4800
|
|
Splinter
|
Mezzo
|
| 10 | Jean-Francois RICQ3 rondes: 68,52s · gem 22,84s |
8PTN | XB2 2020
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T | 13,5T
|
6000
|
10BL120
|
Splinter yellow
|
Mezzo yellow
|
| 11 | Gaëtan DURIE3 rondes: 68,63s · gem 22,88s |
7PTN | XB2 carpet édition 2026
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T |
|
4600mAh
|
Oxide G2
|
Splinter
|
Mezzo
|
| 12 | Sebastien DECLERCQ3 rondes: 69,22s · gem 23,07s |
6PTN | B10R
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T |
|
|
|
|
|
| 13 | Stéphane HUBERT3 rondes: 69,44s · gem 23,15s |
5PTN | B10r
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T | 13,5T
|
4800
|
Oxyde G2
|
Mezzo jaune
|
Mezzo jaune
|
| 14 | Gregory DUHAMEL3 rondes: 69,44s · gem 23,15s |
4PTN | Xb2
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T | 13,5T
|
6000
|
RACE PRO 1/10 220A BLEU
|
Splinter
|
Mezzo jaune
|
| 15 | Grégory CONYNCK3 rondes: 69,53s · gem 23,18s |
3PTN | B7
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T |
|
|
|
|
|
Het materiaal van elke rijder komt uit zijn garage (chassis, motor, accu, regelaar, banden). Nog geen materiaal ? De rijder vult zijn garage in en zijn merken verschijnen hier.
🏆 Kampioenschap van het seizoen 2026 · Top 15 · en hun materiaal
Het algemeen klassement van het jaar: de som van de beste weken. Dezelfde tabel, over het hele seizoen.
| Rijder | Ptn | Chassis | Categorie | Motor | Accu | Regelaar (ESC) | Banden voor | Banden achter | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Laurent LIEVRE33 gemarkeerde weken |
635PTN | R1
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T | 13,5T
|
5000
|
Oxyde
|
Carpet medium av et astro soft ar
|
Carpet medium av et astro soft ar
|
| 2 | Tony MASCLET30 gemarkeerde weken |
532PTN | XB2 2026
|
Off-road 1/102WD Mod | 8,5T
|
4400
|
CTX-10RS 220A
|
101A Medium
|
201
|
| 3 | Anthony LION26 gemarkeerde weken |
503PTN | Pr 10 R
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T | 13,5T
|
5000
|
Oxyde
|
Jaune splinter
|
|
| 4 | Benjamin FLANDERINCK38 gemarkeerde weken |
488PTN | Xb2 2026
|
Off-road 1/102WD Mod | 7,5T
|
4600 LCG mod
|
Xr 10 pro G3
|
Av splinter jaune/ AR mezzo jaune
|
Medium
|
| 5 | Eliot GALAND28 gemarkeerde weken |
373PTN | B7
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T | 13,5T
|
4800 amp 140c
|
160amp
|
|
|
| 6 | Gregory GALAN20 gemarkeerde weken |
370PTN | 22x ac
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T | 13,5T
|
5000
|
|
|
|
| 7 | Victor ROULEAU13 gemarkeerde weken |
303PTN | B7
|
Off-road 1/102WD Mod | 8,5T
|
Cayote 5000 mh low profil
|
|
|
|
| 8 | Vincent CLARHAUT14 gemarkeerde weken |
271PTN | XB2 2026
|
Off-road 1/102WD Mod | 7,5T
|
4600
|
10
|
mezzo
|
mezzo
|
| 9 | Arthur FACHE21 gemarkeerde weken |
268PTN | B10R
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T | 13,5T
|
4800
|
|
Splinter
|
Mezzo
|
| 10 | David VANDENBERGHE11 gemarkeerde weken |
256PTN | XB2 26'
|
Off-road 1/102WD Mod | 5,5T
|
4600
|
Ctx10
|
Medium
|
Medium
|
| 11 | Gregory DUHAMEL31 gemarkeerde weken |
219PTN | Xb2
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T | 13,5T
|
6000
|
RACE PRO 1/10 220A BLEU
|
Splinter
|
Mezzo jaune
|
| 12 | Christophe DUPUIS9 gemarkeerde weken |
212PTN | Willspeed Fast Fox
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T | 13,5T
|
5000 mah 138C
|
Oxide
|
102 médium
|
201 médium
|
| 13 | Grégory DUFOUR18 gemarkeerde weken |
209PTN | B10r
|
Off-road 1/102WD Mod | 5,5T
|
2s shorty 4900
|
CTX-10RS
|
Mezzo jaune
|
Mezzo jaune
|
| 14 | Martin COLLETTE8 gemarkeerde weken |
183PTN | MSB1
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T | 13,5T
|
7000
|
|
|
|
| 15 | Anthony FACHE25 gemarkeerde weken |
171PTN | B10R
|
Off-road 1/102WD Stock 13.5T | 13,5T
|
4800
|
XPS Pro V4BT
|
Splinter jaune
|
Mezzo jaune
|
De paddock in cijfers
Het materiaal van de 107 rijders (177 auto's) die hun garage hebben ingevuld.
⚙️ Motor
Hobbywing
48%
Corsatec
6%
Konect
6%
SkyRC
5%
R1 Wurks
4%
WS Line
4%
17 andere merken Inklappen
Corally
3%
LRP
3%
Nosram
3%
Ruddog
3%
Absima
2%
Cayote
2%
Rocket RC
2%
Surpass
2%
Tamiya
2%
Kyosho
1%
RB Concept
1%
Trinity
1%
Exalt
1%
IELASI Tuned
1%
Muchmore
1%
Orca
1%
Reedy
1%
🏎️ Chassis
XRAY
26%
Team Associated
24%
Schumacher
15%
PR Racing
15%
Kyosho
5%
Hobbytech
5%
11 andere merken Inklappen
Mugen Seiki
3%
Tamiya
1%
Yankee
1%
ARC
1%
Capricorn
1%
Carten
1%
HB Racing
1%
R1 Wurks
1%
Tekno
1%
TLR
1%
Traxxas
1%
🔌 Regelaar (ESC)
Hobbywing
52%
Elceram
11%
Corsatec
8%
Konect
5%
SkyRC
5%
Corally
3%
10 andere merken Inklappen
LRP
3%
Rocket RC
3%
Cayote
2%
Nosram
2%
Orca
2%
Team Powers
2%
Absima
1%
Kyosho
1%
Reedy
1%
Tamiya
1%
🔋 Accu
DXF
22%
Gens Ace
18%
LRP
12%
Cayote
10%
Sunpadow
9%
Corsatec
7%
7 andere merken Inklappen
Intellect
7%
WS Line
5%
Absima
3%
CNHL
3%
Konect
3%
Nosram
2%
Ruddog
1%
🛞 Banden
Schumacher
73%
Hudy
12%
6mik
7%
Ride
2%
Jetko
1%
Matrix
1%
5 andere merken Inklappen
Tamiya
1%
JConcepts
1%
Nexx Racing
1%
Rush
1%
VP-PRO
1%
🔧 Laatst bijgewerkte garages
De laatste rijders die hun garage hebben bijgewerkt. Wie is de volgende?
CV






























