Tom MÜLLER
Deze sessie · 25 augustus
21,770s+0,059
beste ronde22,410−0,059mediaan van de schone ronden
Seizoensrecord: 21,200 s, op 11 augustus.
Het seizoen op dit parcours
De laatste 8 vergelijkbare sessies. Lager is sneller.
22
25 juli · 21,970 · 22,540
Sessie van 25 juli, beste ronde 21,970 s
1 augustus · 21,410 · 22,485
Sessie van 1 augustus, beste ronde 21,410 s
4 augustus · 22,000 · 22,655
Sessie van 4 augustus, beste ronde 22,000 s
5 augustus · 21,440 · 22,315
Sessie van 5 augustus, beste ronde 21,440 s
11 augustus · 21,200 · 22,455
Sessie van 11 augustus, beste ronde 21,200 s
19 augustus · 21,940 · 22,605
Sessie van 19 augustus, beste ronde 21,940 s
20 augustus · 21,710 · 22,470
Sessie van 20 augustus, beste ronde 21,710 s
25 augustus · 21,770 · 22,410
Sessie van 25 augustus, beste ronde 21,770 s
25 juli25 augustus
- beste ronde
- mediaan
- gemiddelde van de 5 beste
- 21,946s
- ronden
- 29
- schone ronden
- 100%
- stint
- 1
A
Cijfer van de sessie
Mediaan beter dan 6 van de 7 vorige vergelijkbare sessies.
Doelen voor de volgende sessie
- Het seizoensrecord verbeteren: 21,200 s.
- Mediaan onder 22,30 s.
Om te onthouden
- Korte sessie, 29 ronden: meer rijden maakt de tijden stabieler.
De 29 ronden, in de gereden volgorde
Boven 33,6 s telt een ronde als incident: die wordt rood, bovenaan. Eén enkele stint: de auto is niet teruggekomen in de pits.
22,022,523,0
- schone ronde
- beste ronde 21,770 s
- mediaan 22,410 s
Topauto
XRAY XB4Off-road 1/10 4WD Mod
Hoe het berekend wordt
- Een incident is een ronde trager dan 33,6 s, anderhalve keer het tempo van de sessie: van de baan, contact, stop.
- Vergelijkbaar zijn sessies op hetzelfde parcours, met dezelfde transponder of een uit dezelfde categorie.
- Het cijfer zegt hoeveel van de 10 vorige vergelijkbare sessies deze mediaan verslaat. Alle voor A+, twee derde voor A, een derde voor B.